Torby reklamowe z nadrukiem

Torby reklamowe z nadrukiem

Torby reklamowe z nadrukiem

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Witamy na naszej stronie internetowej firmy DANCZAR. Jesteśmy producentem toreb i opakowań.
Firma Danczar może poszczycić się prawie 10 letnim doświadczeniem w produkcji opakowań z tektuty falistej trzy i pięcio warstwowej, pudełek z tektury litej i toreb papierowych przeróżnego rodzaju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: torby ekologiczne, teczki na dokumenty oraz wiele, wiele innych.
Z naszych produktów korzystają zarówno odbiorcy indywidualni, jak i agencje reklamowe. Korzystamy z wysokiej klasy surowców gwarantujących doskonałą jakość naszych wyrobów docenianych w kraju i za granicą. Wyspecjalizowani pracownicy oraz park maszynowy jakim dysponujemy sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane zamówienie w przystępnych cenach. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienia według upodobań odbiorców.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Oprócz standardowych naszych produktów wykonujemy jeszcze usługi foliowania wszystkich rodzajów materiałów maksymalnie do formatu B1 oraz sztancowania, czyli zaznaczania linii składania opakowań z tektury.
Z naszych wyrobów korzysta wiele firm z różnych branż. Zaufanie jakim nas obdarzają dostarcza nam satysfakcji, mobilizuje i zobowiązuje do dalszej ciężkiej pracy.
Dołącz do grona zadowolonych klientów. Zapraszamy!
Jeżeli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie to skontaktuj się z nami, a na pewno dojdziemy do wspólnych wniosków w sprawie Państwa potrzeb.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: