PITY program 2012

PITY program 2012

PITY program 2012

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Oprogramowanie PITy 2011 to prosty i sprawdzony program do sporządzania druków fiskalnych PIT 2012 za 2011 rok. Program gwarantuje rozliczenie wszelkich najpopularniejszych formularzy PIT, także przez jednostki pobierające pobory z pracy najemnej PIT-37, prowadzące własną jednostkę gospodarczą (PIT-36), pobierające dochody z dzierżawy czy też jednostki pobierające renty ewentualnie emerytury.
Zeznania PIT można wypełnić również w przystępnym kreatorze, jak również w postaci aktywnych formularzy. Dzięki temu oprogramowanie jest przydatne również dla laików składających własne zeznanie PIT raz w roku, ale też dla zawodowców zajmujących się wyliczaniem zeznań PIT za 2011 rok zawodowo.
Jeżeli podatnik dokonuje rozliczania kosztów, darowizn ewentualnie zniżek fiskalnych oprogramowanie stale nadzoruje limity i agreguje sumy.
Dostępne są wszystkie rodzaje PITów rocznych: PIT-39, PIT-38, PIT-37, PIT-36, PIT-28, PIT-36L. Program 2012|PITY 2012|PITY} posiada wszystkie potrzebne załączniki.
Nie da się znaleźć szybszego sposobu na dostarczenie deklaracji PIT za rok 2012.
Przygotowane zeznanie PIT można nadać przez Internet do systemu e-Deklaracje bądź wydrukować i osobiście donieść do Urzędu Skarbowego.
Aplikacja PITY 2012 do wysyłania e-Deklaracji poprzez Internet nie wymaga bardzo drogiego certyfikatu kwalifikowanego, jakkolwiek PIT 2012 udostępnia też możliwość sygnowania PITów rocznych z pomocą takiego certyfikatu. Cała procedura przesłania PITa, odebrania i wydruku formularza UPO (Urzędowego Potwierdzenia Odbioru) odbywa się w pełni automatycznie w obrębie naszej aplikacji, nie potrzebujesz uruchamiać żadnych pozostałych programów zewnętrznych ani pobierać druków w formacie PDF upowszechnianych przez Ministerstwo Finansów.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: