Biura rachunkowe Łódź

Biura rachunkowe Łódź

Biura rachunkowe Łódź

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Acer Consulting jest biurem rachunkowo - konsultingowym powstałym w 1998 roku w Łodzi z myślą o małych i średnich firmach. Myślą wiodącą dla organizacji naszej działalności jest całkowita obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, finansów oraz prawa gospodarczego w szerokim jego rozumieniu.
Głównym założeniem naszej pracy jest odciążenie klientów z konieczności współpracy z organami administracji państwowej, w szczególności z ZUS-em i wszelkimi organami skarbowymi. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość Waszych rozliczeń publicznoprawnych - mamy wykupione wszelkie polisy ubezpieczeniowe (obowiązkowe i dobrowolne).
Profesjonalnie prowadzimy dla naszych klientów rozliczenia w sposób terminowy, kompleksowy i rzetelny, pomagamy w zdobyciu zewnętrznych źródeł finansowania, sporządzamy i wysyłamy wszelkie sprawozdania, rozliczamy pracowników oraz wiele, wiele innych niewymienionych tutaj usług.
Pomagamy Państwu w działalności rachunkowej (np.: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów), w działalności konsultingowej (np.: doradztwo w zakresie BHP i P-poż) oraz w działalności finansowej (np.: kredyty i pożyczki oraz faktoring).

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: